Saunade ehitus

Saun on olnud eestlastele oluline rahvatraditsioon juba aastasadu. Merbele kannab uhkusega traditsiooni edasi, projekteerides, ehitades ning viimistledes traditsioonilisi soome saunu ning aurusaunu. Meie ehitatud saunad on vastupidavad (ka suurtele leilidele!), tugevad ja ilusad. Meil on kogemusi saunade ehitamisega nii eramutesse kui ka spaadesse, kus kuumus ja kasutusintensiivsus on püsivalt kõrged. 

Eridisainiga saunad

Saunalava ei pea olema lihtne nelinurkne iste — võimalik on luua ka iseloomuga nurgelisi ning huvitava disainiga leiliruume. Tavalisest erineva disaini tõttu on võimalik saunu ehitada ka väiksematesse ruumidesse. Kõik Merbele loodud saunad on vastupidavad, tugeva konstruktsiooniga ning kauni disainiga. Põnevad valguslahendused ning erinevad detailid lisavad vaid särtsu!

Tasuta iga-aastane üldhooldus

Igale meie poolt ehitatud saunale pakume iga-aastast tasuta täishooldust, mis hõlmab konstruktsioonide ülevaatust ning vajadusel parandamist (alates kolmandast aastast lisatasu eest), lavalaudade õlitamist ning nende põhjalikku puhastamist. Pidev hooldus tagab lava ning sauna korrasoleku ning pika eluea, mis võib ulatuda aastakümnetesse.

Ohutusnormidele vastav ning garantiiga

Sauna ehitusel järgib Merbele kõiki ohutusnorme, sealhulgas sobiva suuruse ja võimsusega kerise valimist, sobivate materjalide kooskasutamist, ventilatsiooni eripärasid, ohutut kaugust kerisest jpm. 

Kui teil on sauna ehituse või hooldamise kohta küsimusi, võtke tasuta meili teel pakutava konsultatsiooni jaoks ühendust siin.  

Küsimused hinna või teenuse kohta?