Plaatimistööd

Merbelel on üle 20 aasta kogemust erinevate pindade plaatimisel. Olgu selleks vannitoad, köögid, trepikojad või miks mitte ka lihtsalt eluruumid — plaadid või kivid peavad olema paigaldatud professionaalselt ning korrektselt. Lohaka töö puhul võivad keraamiliste plaatide servad kerkida või hoopiski puruneda. 
Meie plaatimise kogemustepagasis on ka keerulise kujuga pinnad, sealhulgas nišid ning ebakorrapärased kujundid. Töötame Tallinnas ning selle lähiümbruses ning valmistame plaaditavad pinnad korralikult ette, et ka silmale nähtamatu töötaks teie kasuks.

Vestluse ikoon

Tasuta konsultatsioon

Tasuta konsultatsioonil selgitame välja tööde mahu ning hinna. Arvestame välja tööde järjekorra, ajakulu ning järgmised sammud. Konsultatsioon ei kohusta teid Merbele teenuseid tellima.

Kalendri ikoon

20 aastat kogemust

20-aastase plaatimiskogemusega oleme teenuse ning veekindluse täiuseni lihvinud. Iga detail peab olema veatu, mistõttu pakume klientidele täielikku rahulolu-garantiid.

Soodsa hinna ikoon

Puuduvad varjatud kulud

Enne tööde alustamist allkirjastatakse leping, kus on välja toodud lõplik hind. See sisaldab tööaega, pindade ettevalmistust ning plaatimisjärgset puhastust.