Müügieelne ettevalmistus

Korteri või maja müügieelne ettevalmistus on tavaliselt seinte ning lagede kiire viimistlemine. “Kodu lavastamine” on tuntud teenus, kus müüdavasse korterisse paigutatakse sobiv mööbel, mis ei ole hinna sees — see muudab tühja korteri palju kodusemaks ning hubasemaks. Kodu müügieelne ettevalmistamine muudab seevastu hoone interjööri ilme helgemaks, puhtamaks ning moodsamaks — see võimaldab küsida kõrgemat müügihinda ning on läbi aastate toonud klientidele suurema tulu (ka pärast ettevalmistuse hinna maha arvamist).

Siseviimistlusega elutuba

Kõrge investeeringutasuvus

Müügieelse remondiga on võimalik elamispinna väärtust tunduvalt tõsta — müük on kiirem, lihtsam ning tulusam. Korterit või maja külastab Merbele müügieelse ettevalmistuse spetsialist, kes võtab arvesse teie eelarve ning koostab plaani. Plaanis on selgitatud, mis elamispinna osad suurendaks müügitulu väheste vahenditega maksimaalselt. Tihtipeale on selleks köögikappide värskendamine, seinte ning lagede värvimine, vannitoa kohendamine ning ka lihtsalt suurpuhastus. 

Kvaliteetne viimistlus

Rahakotisõbralik viimistlus ei pea tähendama odavalt ning ebakvaliteetset remonti. Müügieelse ettevalmistuse ideeks on lihtsate vahenditega elamispinna müügihinda tõsta, kuid ettevalmistus peab siiski olema hästi tehtud ning vastupidav, et ostja sellega rahule jääks. Kasutame töös vastupidavaid ning häid materjale, mis ei ole vaid ajutised “plaastrid”, vaid tõstavad müüdava pinna hinda jäädavalt.

Pakume tasuta konsultatsiooni ning müügihinna arvestust*

*Tasuta konsultatsioon on saadaval Tallinnas ning Harjumaal.