Meistrimehe hooldus

Tilkuv kraan? Logisev käepide? Vilkuv lamp või kriiksuv uks? Või hoopiski boilerist alguse saav mädamunahais? 

Meistrimehele ei käi miski üle jõu. Meister külastab teie majapidamist ning veendub, et kõik oleks korras ning toimiv. Kõik hooldus- ja parandustööd, mh haisulukkude ning segistisõelte puhastus, saavad ühekorraga või hoopiski ennetavalt tehtud, et vältida hilisemaid suuremaid kahjusid ning et kodu püsiks alati heas korras.

 

Korteri remont

Ennetav hooldus

Kodu korrashoid võib valmistada tõelist peavalu. Liikuvad esemed kuluvad, mistõttu hakkavad uksed-aknad paratamatult kriiksuma, kraanid võivad hakata tilkuma või tapeet seina nurgas laperdama. Vahel ei jätku kodu pidevaks korrashoiuks lihtsalt aega, kuid sellegipoolest tahame me kõik elada kodus, mis on korras ning toimib kui õlitatult.

Aastase paketiga liitumisel kaasneb esimese külastusega majapidaja teenus, millest saate lähemalt lugeda siit.

Erinevad paketid

Pakume meistrimehe hooldusteenust nii kuu- kui ka korrapõhisena. Aastase paketi ostmisel on klient alati eelisjärjekorras, mis tähendab kiiret abi torutööde või muude ajakriitilise tööde puhul. Teenust võib tellida ka ühekordse teenusena, mis näeb ette Meistrimehe kodukülastust ning kõikide liikuvate osade kontrolli. Meie eesmärgiks on pakkuda vaid ühte numbrit, kuhu helistades leiate lahenduse kõikidele koduga seotud probleemidele. Pakume teenust Tallinna ja Harjumaa piires.

Igakuine hooldus*

Alates
29
99
kuus
  • Eelisjärjekord
  • Igakuine ennetav hooldus
  • Esimese külastusega tasuta majapidaja teenus

Ühekordne ennetav täishooldus

Üks visiit
49
99
kord
  • Pisiremonditööd
  • Ühekordne hooldav ja ennetav teenus
  • Majasiseste kanalisatsiooniummistuste likvideerimine

* Kehtib aastase püsilepinguga. Sisaldab tasuta väljakutseid.