Merbelest

Merbele on sündinud ideest, mida on tiivustanud soov ja tahtmine muuta inimeste kodud hubasemaks, ilusamaks ja kaunimaks.

Et kodud oleksid kohad, kus on hea olla. Õnn algab sageli ilusast kodust – et oleks koht, kus puhata. Kus olla. Aeg maha võtta. Kus tunda ennast hästi ja turvaliselt. Külalisi ja sõpru vastu võtta.
Ja et see oleks alati meeldiv, soovime pakkuda parimat ning usaldusväärseimat teenust. Rõhume igale viimselegi detailile, pisiasjale, nüansile.

Tänu aastakümnetepikkuse töö käigus loodud sidemetele ja sõprusele oleme kokku pannud meeskonna, kes on oma ala spetsialistid. Kes teevad oma tööd hingega, sageli tööd hobiga ühildades. Meie eesmärk on teha midagi, mis kestaks, oleks ilus vaadata ja pakuks rahuldust nii tegijale kui ka tellijale. Me remondime, parandame, hooldame ja koristame teie kodu — hindame ausust, kvaliteeti, diskreetsust ja ajakavast kinnipidamist.

Töötame ausal ja läbipaistval teenuse tasustamisel – puuduvad väljakutsetasud, tunnihind kujuneb veerandtunnise täpsusega (esimene tund täistunnina, olenemata tööajast). Suuremate tööde puhul lepime kirjalikult kokku lõpphinna – ei mingeid “ootamatuid” lisatasusid. Kõik ootamatud kulud võtame enda kanda. Me anname oma töödele vähemalt kaheaastase garantii (ei hõlma “Meistrimehe hooldust”), aga sageli rohkemgi. Lisaboonusena pakume meie ehitatud saunadele ja vannitubadele iga-aastast tasuta hooldust – sest oleme kindlad oma töö kvaliteedis.

Merbele hoolitseb teie kodu eest, et teil oleks üks mure vähem.

Tööst vabal ajal armastan mööda ilma reisida. Minu seiklustest võite lähemalt lugeda SIIT.