Koduabilise teenus

Pikaajalise professionaalse kogemusega koduabilised ning koristajad aitavad teie kodu alati puhtana hoida. Merbele pakub laias valikus puhastusteenuseid, sealhulgas akende, põrandate ning seinte pesemine, tolmu imemine, pehme mööbli puhastamine, vajadusel ka köögimööbli ning kodutehnika puhastamine. 
Merbele koduabilised on professionaalsed, diskreetsed ning kiired.

Teenuse hind on 49 eurot, millele lisandub üle 100 m² suuruste kodude puhul lisatasu.

Müügieelne ettevalmistus

Kodu täielik puhastus

Kodu täielik puhastamine jätab rohkem ruumi lõõgastumisele ning hoiab kodu alati korras. Majapidaja koristab teie kodu vastavalt teie antud juhistele, kuid muu hulgas pakume järgnevaid teenuseid: akende, põrandate ning seinte pesu, pehme mööbli puhastus, pesu voltimine, voodiriiete vahetus, üldkoristus, nõudepesu, toataimede kastmine, prügi väljaviimine jmt. Lisateenusena pakume ka kapisisude sorteerimist ning puhastamist ning muid spetsiifilisemaid töid.

Kindlustatud ja diskreetne

Südamerahu pakkumiseks oleme loonud kindlustuse, mis korvab kliendi kahjud eseme purunemisel. Nii ei pea te muretsema väärtuslike esemete pärast ning võite olla kindlad, et koduabilised on hoolsad ning ettevaatlikud. Koduabilised on oma töös väga diskreetsed ja efektiivsed, sest kodu on iga inimese kindlus ning kodus peab inimene end mugavalt ning vabalt tundma.

Isiklik koduabiline

Pärast esmast puhastust määrame teile sama koduabilise — loomulikult vaid juhul, kui olete teenuse kvaliteedi ja teenuse osutajaga rahul — kes tunneb teid ning teie kodu. Sel viisil läheb koristamine üldiselt kiiremini ning ka teil on mugavam, kui iga kord ei külasta teie kodu erinev isik.