Kapitaalremont

Kapitaalremont kujutab endast terve kodu süsteemide, sh kütte- ja torusüsteemide väljavahetamist, põrandate ning seinte värskendamist, vajadusel ka akende ning uste vahetamist. Lisaks suurepärasele kvaliteedile ja kenale siseviimistlusele paneme eriti suurt rõhku kodu energiasäästlikkusele ning ohutusele.

Korterite müügieelne ettevalmistus

KLIENTIDE SÕNUL

“Merbele on olnud aastaid esimene valik nii minu koduses majapidamises kui ka minu kõigi kolme lapse peres, kui mistahes väikest asja on vaja parandada, töökorda seada või suuremalt remontida ja ehitada. Oleme tellinud ja saanud Merbelelt ka täismahus korteriremonte ja oleme igati rahule jäänud — töö on olnud korralik ja kiire, tegijad on hoolivad ja nõuandvad (materjali ja hindade osas) ja mis peamine — tulemus on alati ilus ja korrektne.”

— Kaari Sillamaa, eesti muusikapedagoog

Valge renoveeritud tuba

20 aastat kogemust

Enam kui 20-aastane kogemustepagas võimaldab meil valida just teie kodu jaoks sobiv lahendus. Kogemusega kaasneb ka vilumus, mis lubab töid sooritada kiiremini — seejuures kvaliteeti ohvriks toomata. Meie mitmekülgsesse portfooliosse kuuluvad eramajad, suvilad, korterid, paarismajad ning maakodud.

Tähelepanu detailidele

Siseviimistluse puhul tuleb erilist rõhku panna detailidele, sest need muudavad terviku ühtseks. Värvid, materjalid ning detailid (liistud, pistikud, kardinapuud jne) peavad olema üksteisega kooskõlas ning kvaliteetsed. Enne lepingu sõlmimist arutame läbi kõik detailid, et veenduda parima tulemuse saavutamises. Parimate materjalide kasutamine tagab puhta, ökonoomse ning kauni elukeskkonna säilimise aastakümneteks.

Krohvitud seinaga tuba

Kõik teenused ühest kohast

Merbele pakub lihtsat ning selget “võtmed kätte” lahendust, mille hind määratakse kindlaks enne töö alustamist ning millele ei lisandu ühtegi varjatud kulu. Klientidele mugavaima võimaliku teenuse pakkumiseks pakume ka mööbli paigaldamist ning puhastusteenust. Muu hulgas pakume järgmiseid teenuseid: