Elektritööd

Merbele litsentseeritud ja kvalifitseeritud elektrik teostab töid alates elektrikilbi kaitsmete vahetamisest, suitsu- ja vingugaasiandurite paigaldamisest ning kontrollimisest kuni peakaabli paigalduse ja maandamiseni. 
Elektrisüsteeme (nii kodudes kui kontorites) soovitatakse kontrollida vähemalt kord viie aasta jooksul, et tagada inimeste ning hoone ohutus ning ennetada tulekahjude või elektriõnnetuste teket. 
Merbele ei küsi kliendilt väljasõidutasu, tööaja arvestamine käib veerandtunnise täpsusega ning esialgne konsultatsioon on tasuta.

Torutööde ikoon

Kiired avariitööd

Elektrikatkestuse, korkide läbilöömise vmt probleemi korral tegutseb Merbele kiiresti ning efektiivselt. Tallinnas ja selle ümbruses reageerime kutsetele 24 tunni jookul, enamasti paari tunni jooksul (päevasel ajal).

Kiirete torutööde ikoon

Puudub väljakutsetasu

Merbele ei küsi lisatasu väljakutsele sõitmise eest, mistõttu hakatakse töötasu arvestama alates saabumise ning töö alustamise hetkest. Maksate vaid tehtud töö eest!

Soodsa hinnaga torutööd

Hea hind

Elektritööde tunnihind algab 20 eurost. Tööaega arvestame 15-minutilise täpsusega, seejuures kehtib suuremate tööde puhul kokkuleppetasu.